HRA a SOUTĚŽ!

HRA a SOUTĚŽ!

HRA A SOUTĚŽ!!!

Milí Třebíčáci i přespolní! Všichni se teď více než obvykle držíme doma hledáme „kam bychom vyrazili na vycházku“. Proto jsem pro vás připravila ZAJÍMAVOU PROCHÁZKU a SOUTĚŽ V ŽIDOVSKÉ ČTVRTI V TŘEBÍČI. Od pondělí 27.4. začnu denně na facebookové stránce zveřejňovat 1 fotku pořízenou v židovské čtvrti. Bude to vždy malý detail některého z domů v ulici:Leopolda Pokorného, Tiché náměstí, Žerotínovo náměstí, Subakova (náměstí Ragína Ingberga - před Zadní synagogou) nebo Blahoslavova. Vaším úkolem bude najít tyto domy a zapsat si jejich čísla popisná. Ke každé fotce připojím i krátký komentář, takže se nejen pobavíte hledáním, ale dozvíte se i něco zajímavého 😊. Fotek bude 14, tedy poslední zveřejním 10.5. Hledat můžete každý den nebo zkrátka kdykoliv, kdy budete mít zrovna čas.

JAK BUDE PROBÍHAT SOUTĚŽ? Komu se podaří najít všechny objekty a zapíše si čísla popisná domů, na kterých byla fotka detailu pořízena, může všechny své výsledky poslat v pondělí 11.5. na emailovou adresu info@czechjewishexperience.com. Ve formátu: FOTO 1 – DŮM ČÍSLO POPISNÉ…… V úterý 12.5. vylosuji (video z losování zveřejním) ze všech správných odpovědí 3 výherce, kteří se můžou těšit na parádní odměnu. Další podmínkou je „olajkování“ FB stránky CZECH JEWISH EXPERIENCE. A co je výhra? KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA ŽIDOVSKÉ ČTVRTI SPOJENÁ S KURZEM PEČENÍ ŽIDOVSKÉHO CUKROVÍ VE VRÁTKÁCH, OCHUTNÁVKOU CUKROVÍ A DOBROU KÁVOU! Předpokládaný termín – září/říjen. Pro každého výherce rezervuji 2 místa.

POKUD SE VÁM HRA ZAMLOUVÁ, INFORMUJTE SVÉ ZNÁMÉ, AŤ MÁ HRA HOJNOU ÚČAST. AŤ TŘEBÍČSKÁ ŽIDOVSKÁ ČTVRŤ NEZEJE NA ZAČÁTKU TURISTICKÉ SEZÓNY PRÁZDNOTOU! 😊

Tak vyražte do ulic a přeji hodně zábavy při hledání! Linda

Pravidla soutěže:

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

Účastnit se mohou jen osoby starší 18ti let žijící v České republice.

Soutěž probíhá od 27.4 – 10.5.2020

Losování výherců proběhne 11.5. a výherci budou zveřejněni 12.5. na stránkách www.czechjewishexperience.com v Aktualitách. Do slosování budou zařazeni všichni soutěžící, kteří správně naleznou domy, na kterých byly fotky pořízeny a dají „to se mi líbí“ FB stránce CZECH JEWISH EXPERIENCE.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo zrušit soutěž v případě, že se objeví neetické a nevhodné komentáře ke hře a soutěži.

Pořadatelem soutěže je Linda Navrátilová.

Sdílet